CONMEBOLMOSTRAR LIGAS
Conmebol
19:08
Deportivo Cuenca (ECU)
-
Wilstermann (BOL)
-
Rampla Juniors (URU)
-
Santa Fe (COL)
-
Argentina
20:08
Tigre
-
Guillermo Brown (P. Madryn)
-
Brasil
20:08
19:30
Chapecoense -SC
-
Bahia -BA
-
19:30
Cruzeiro -MG
-
America -MG
-
20:00
Vasco da Gama -RJ
-
Fluminense -RJ
-
20:00
Santos -SP
-
Palmeiras -SP
-
21:00
Atlético -PR
-
Internacional -RS
-
Paraguay
19:08
Libertad
-
Sportivo Luqueño
-
UEFAMOSTRAR LIGAS
UEFA
01:08
Dinamo Minsk (BLR)
1
Derry City (IRL)
2
Gandzasar (ARM)
2
Lech Poznan (POL)
1
KF Laçi (ALB)
1
Anorthosis Ammochostou (CYP)
0
Viitorul Constanta (ROM)
0
Racing Union Luxembourg (LUX)
0
Slavia Sofia (BUL)
2
Ilves (FIN)
1
FC Tobol Kostanay (KAZ)
2
Samtredia (GEO)
0
Gzira United (MLT)
0
Radnicki Niš (SRB)
1
FC Irtysh Pavlodar (KAZ)
0
Trakai (LTU)
1
FC Kairat Almaty (KAZ)
7
Engordany (AND)
1
Molde FK (NOR)
5
Glenavon (NIR)
1
Nõmme JK Kalju (EST)
1
Stjarnan (ISL)
0
Slovan Bratislava (SVK)
5
Milsami-Ursidos Orhei (MDA)
0
Riga FC (LVA)
1(3)
CSKA Sofia (BUL)
0(5)
Zalgiris (LTU)
1
KÍ Klaksvík (FRO)
1
Zaria Balti (MDA)
1
Górnik Zabrze (POL)
1
Shakhtyor Soligorsk (BLR)
2
Connahs Quay Nomads (WAL)
0
Keshla (AZE)
2
Balzan Youths FC (MLT)
1
Prishtina (KVX)
0(4)
Fola Esch (LUX)
0(5)
Sarpsborg 08 FF (NOR)
2
ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1
Ferencvárosi TC (HUN)
0
Vardar (MKD)
0
Pyunik (ARM)
2
AIK Solna (SWE)
1
Shamrock Rovers (IRL)
1
Apollonas Lemesou (CYP)
2
Stumbras (LTU)
0
BK Häcken (SWE)
1
Liepaja (LVA)
2
Progrès Niederkorn (LUX)
0
Qäbälä (AZE)
1
Nordsjælland (DEN)
2
Cliftonville (NIR)
1
Beitar Jerusalem (ISR)
1
Chikhura Sachkhere (GEO)
2
Luftëtari (ALB)
3
Ventspils (LVA)
3
Dinamo Tbilisi (GEO)
1
Dunajská Streda (SVK)
2
Maribor (SVN)
2
KF Partizani (ALB)
0
FK Sarajevo (BIH)
3
Banants (ARM)
0
København (DEN)
1
KuPS (FIN)
1
Partizan (SRB)
3
Rudar Pljevlja (MNT)
0
Titograd Podgorica (MNT)
1
B36 Tórshavn (FRO)
2
Trencín (SVK)
1
Buducnost Podgorica (MNT)
1
Osijek (CRO)
2
Petrocub din Hincesti (MDA)
1
Coleraine (NIR)
0
Spartak (SRB)
2
Dundalk (IRL)
2
Tallinna FC Levadia (EST)
1
NSÍ Runavík (FRO)
4
Hibernian (SCO)
6
Tre Fiori (SMR)
0
Rudar Velenje (SVN)
3
Domžale (SVN)
1
Široki Brijeg (BIH)
1
Újpesti FC (HUN)
4
Neftçi (AZE)
0
FH Hafnarfjördur (ISL)
0
FC Lahti (FIN)
0
Contáctenos en paraefutbol(at)gmail.com
Copyright ©2016 PEF WEB. All rights reserved.